Школам

No tā, kā mēs savus bērnus apģērbsim skolai un iemācīsim saudzēt un uzturēt kārtībā savu skolas formas apģērbu, ir atkarīga bērna attieksme pret lietām, kas nākotnē noteikti ietekmēs viņu turpmāko karjeru. Jebkurā prestižā uzņēmumā ir pieņemts savs dress-kods, lietišķā-karjeras apģērba stils. Liela nozīme karjeras veicināšanā ir tam, kā cilvēks izskatās, viņa stils un kā viņš apģērbts. Skolas formas apģērbs, sākot no pirmās klases, ir mūsu bērna panākumu ķīla. Tādēļ mēs pamatoti uzskatām, ka vecākiem ir vērts rast ieguldījumu sava bērna skolas formas apģērbā, lai viņu jau no skolas sola gatavotu nākamajai karjerai.

Ieskats vēsturē

SIA “Marlen Style” tika dibināts 2007. gadā, kā neliels šūšanas atelje, kas nodarbojās ar individuālu šūšanas pakalpojumu sniegšanu. 2010 gadā, gatavojot bērnu pirmajai skolas dienai pirmajā klasē, radās ideja par skolas formas modeļa izstrādi. Tā radās pirmie skolas formu modeļu paraugi, kurus ievēroja Skolas pārstāvis. Pēc viņa iniciatīvas paraugi tika demonstrēti Skolas vadības un vecāku komitejas pārstāvjiem, kuri  izvēlējās modeļus un apstiprināja skolas formas apģērbu ieviešanu Skolā, kas bija jauna biznesa pirmsākums.

Skolas formas apģērbu ieviešana

Uzņēmumā tika uzsākta skolas formu ražošana un piegāde Latvijas skolām. Piecu gadu laikā pakāpeniski iegādājoties jaunas iekārtas un pārejot uz plašākām telpām, tika palielināti ražošanas apjomi un noslēgti Vienošanās līgumi par skolas formas apģērbu piegādi ar dažādu skolu audzēkņu vecākiem. Katrā no izglītības iestādēm tika veikta apģērbu modeļu prezentācija Skolas vecāku padomei un skolas vadībai. Pēc balsošanas rezultātiem tiek apstiprināti izvēlētie modeļi, audumi, krāsas, logo un apģērbu cenas. Jāpiebilst, ka Vienošanās tiek noslēgtas individuāli ar katru no vecākiem. Skolas vadības uzdevums ir sekot, lai visi skolēni mācību iestādē valkātu Skolas “Iekšējās kārtības noteikumos” noteikto un Vecāku padomes apstiprināto Lietišķo apģērbu, respektīvi – Skolas formas apģērbu.

Attīstība

2014. gada rudenī tika veikta uzņēmuma reorganizācija un uzņēmums pārcēlās uz jaunām telpām Miera ielā 41, Rīgā. Veikala telpās tika izvietota šūšanas darbnīca un skolas formu veikals – studija. Veikalā var iegādāties skolas formas, kā arī visu gadu nopirkt izstrādājumus no skolas formas apģērba sortimenta, ieskaitot aksesuārus. Veikalā var iepazīties ar jauniem skolas apģērbu modeļiem un pasūtīt arī individuālu apģērbu jebkuram skolēnam. Palielinot sortimentu veikalā būs nopērkams jebkurš apģērba elements, kurš nepieciešams skolēnam, tai skaitā kvalitatīvas, licenzētas ortopēdiskās mugursomas. Mūsu mērķis ir atvieglot vecāku izvēli un dot iespēju vienā vietā iegādāties visu, kas nepieciešams, lai apģērbtu savu bērnu, gan skolai, gan ikdienai un svētkiem. Piedāvātie apģērbi ir augstas kvalitātes, kas izgatavoti no kvalitatīviem, bērniem draudzīgiem – ekoloģiskiem materiāliem. Pēc piecu gadu pieredzes ir pieradīts, ka pie pareizas izmēra un modeļa izvēles, skolas formas apģērbs kalpo divus gadus. Tas pilnībā kompensē iegādei iztērētos līdzekļus, salīdzinot ar lētākiem apšaubāmas kvalitātes apģērbiem, kuri neiztur pat vienu mācību gadu. Sortimentā ir pieejams viss, sākot no zeķēm un zeķbiksēm, beidzot ar virsdrēbēm un skolas somām. Veikalā ir organizēta skolas formas apģērbu pasūtīšana un saņemšana, nodrošinot speciālista konsultācijas, piemērīšanu un vajadzīgā izmēra apmaiņu.

SIA “Marlen Style” turpina strādāt, lai uzlabotu piedāvāto izstrādājumu kvalitāti, pielietojot tikai bērnam draudzīgus-ekoloģiskus materiālus.

Mūsu mērķis ir aktīvi piedalīties skolas formu popularizācijā un ieviešanā visās Latvijas izglītības iestādes.